СПОСОБИ ДОСТАВКИ:
1. Доставка вантажоперевізником по Україні.
Доставка вантажоперевізником є ​​найбільш підходящим для наших клієнтів. На договірній основі ми працюємо з найкращими автотранспортними компаніями та службами доставки. За вашим бажанням Ви можете вибрати будь-якого перевізника із зазначеного списку:

Делівері;
Укрпошта;
Нова Пошта

Вартість доставки можна розрахувати безпосередньо при оформленні замовлення на товар скориставшись калькулятором розрахунку вартості доставки, яка залежатиме від: компанії-перевізника, вартості вантажу, його ваги та габариту. Також Ви можете звернутися до нашого менеджера і він із задоволенням зробить усі ці прорахунки за Вас. Ми не заробляємо на доставці товару нашим клієнтам.

2. Самовивіз.
Ви можете самостійно забрати вантаж із нашого складу у місті Гадяч.

СПОСОБИ ОПЛАТИ:
Безготівкова
Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення, менеджер магазину факсом або електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої компанії.

Готівкова
Оплата готівкою можлива лише при покупці в офісах нашої компанії (Гадяч).

Он-лайн платіж
При оформленні замовлення в інтернет магазині ви можете відразу його сплатити, використовуючи банківську картку ПриватБанку (або сервіс Приват 24), або ж за допомогою інших банківських карток платіжних систем Visa або MasterCard. Комісія з карт ПриватБанку становить 1%: за картами інших банків – 2,9%.

Накладеним платежем
Перевізники надають послугу післяплати.Ви зможете сплатити Ваш товар безпосередньо на пошті. Вартість послуги 25грн та 2,5% від суми оплати.

ПОВЕРНЕННЯ, ОБМІН:
Шановні покупці, якщо ви хочете повернути або обміняти товар, ви можете зробити це протягом 14 календарних днів (не включаючи дня покупки) в нашому магазині за умови, що товар не був розпакований і використаний. Під «обміном» маємо на увазі заміну купленого товару на товар аналогічний за ціною або повернення грошей за товар.

.